Film

The Boys 1.Sezon 1.Bölüm

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

The Boys 1.Sezon 1.Bölüm 1080p HD izle, The Boys 1.Sezon 1.Bölüm Full izle, The Boys 1.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazılı Tek Parça sitemizde yer almaktadır.

Matthias et Maxime 2019 Kanada dram filmi tek parça izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Kanada’lı yapımcılar tarafından yıllarca yapılan bir araştırma ardından yapılan ve beyaz perdeye en iyi dram filmi olarak yansıttıkları Matthias et Maxime tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları kadar 2.600.000 Kanada Doları olarak açıklanmıştır. Matthias et Maxime izle adlı film sinemalar da 65.565.362 kişi tarafından izlenmiştir. Matthias et Maxime 2019 Türkçe altyazılı izle Matthias et Maxime full […]

Sar Başa izle 2019 Sansürsüz HD

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Vine fenomeni olarak başlayan ve daha sonrasında youtuber olarak devam eden Alper Rende’nin ilk sinema filmi sizlerle birlikte. Kendine müzisyen olarak yayın yapan Gamer Kemal Can Parlak’ta bu filmde rol alıyor. ünsal sürekli çalışmakta ve yaklaşmakta olan sınava hazırlanmaktadır. Her şeyi derin detaylı öğrenmiş olan bu genç için artık hiç bir engel kalmamıştır. Fakat başına gelen bir kaza sonucu hafızasını kaybetmiştir. Doktoru ise bu travma sadece bir türlü çözülebilir. O da ayın günü tekrar yaşaması gerekir. Çevresi bunun için seferber olmaya başlar. Sar Başa izlerken hem göz önünde bulunan bu yeni yetenekleri izlemenin keyfine varacaksınız hemde dolu dolu eğlenceli anlara tanık olacaksınız. Sar Başa sansürsüz izleyebilirsiniz.